Designed by BenSenO DijitalEl değmemiş doğası ve modern mimari yapısıyla İstanbul’un öne çıkan semtlerinden biri olan Göktürk, yeni havaalanına, ve 3. köprü güzergahına ve aynı zamanda şehir merkezine olan yakınlığıyla son yılların cazibe merkezi. Belgrad ormanlarının hemen yanı başında yer alan Larus Palas, şehir yaşamı içerisinde oksijeni bol ferah ve yenileyici bir atmosfer olanağı sunuyor. İstanbul’un yeni merkezi Göktürk’te yer alan Larus Palas, benzersiz mimarisi, seçkin mağaza ve restoranlarla donanmış ışıl ışıl sokağı ve çevresiyle semte yepyeni bir enerji getiriyor.

Larus Palas’ta bir dönemin ihtişam dolu sahnelerine şahitlik eden “palas kültürü”, modern mimariyle buluşuyor.

Yüksek tavanların geniş hollerle kesişerek yarattığı ferahlık duygusu, ruhunuza hitap eden hafif bir müziğin ahengi, giriş holüne girer girmez içinize işleyen kokuların tazelik hissi ve kapıda sizleri karşılayan özel görevlilerin yarattığı sıcacık ve samimi bir ortam…

Tüm bunlar evinize geldiğinizde size sunulan ayrıntılardan sadece birkaçı…

Alışveriş meraklıları için alt katta yer alan birbirinden seçkin mağazalar ve kafe-restoranlar da Göktürk’e bambaşka bir boyut kazandırıyor...

Larus Palas’ta dairelere çıkan asansör ve merdivenlerin bulunduğu çekirdekler, binanın dışında tasarlanarak birçok sitede problem yaratan asansör ve merdiven sesini tamamen engelliyor. Titizlikle yapılan ses izolasyonu sayesinde her daire kendi müstakil yapısıyla gürültüden uzakta sahiplerini bekliyor…

Gerek salon bölümlerinin açıldığı cadde cephesi, gerekse yatak odalarının baktığı avlu yönünde hiçbir komşu pencereyle göz göze gelinmiyor. Çünkü eviniz, özeliniz.

 • Özgün mimari tasarımın, modern inşaat teknolojisinin ve çağdaş yaşam tarzının tüm öğeleri kullanılmıştır.
 • Kuşaktan kuşağa aktarılacak; sahip olmanın ötesinde, ait olunacak bir aile mirasıdır.
 • Sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmamış, doğal ve geleneksel malzemeler kullanılmıştır.
 • Her bir birim ve her birimin içinde ebeveyn yatak odaları “stüdyo akustiği” performansıyla yalıtılmıştır. Mahremiyet ve aidiyet birincil prensiptir.
 • Güneş dışarıda ve avluda her daim vardır.
 • Avlu geleneksel yaşamın “HAYAT”ıdır. Larus Palas’ta yaşam avluda hayat bulur.
 • Larus Palas’ta geçmişteki izlerinizi bulurken geleceğe bırakacağınız izler de güncel kalacaktır.
 • Larus Palas daha yaratıcı bir yaşam için bütün ayrıntıları sizin yerinize düşünüyor, size de sadece hayalinizi gerçekleştirmek kalıyor. İster stüdyo, ister kütüphane, isterseniz de atölye...
 • Zevkinize özgü kullanabileceğiniz 5 x 5 x 5m ölçülerindeki özel küp daireler ile yaratıcılıkta sınır tanımayacaksınız!
 • Yaz mevsiminde, 360° panoramaya sahip terasta, güneşin doğmasından batışına kadar, yetişkin ve çocuk havuzunun keyfini yaşayabilir, akşam saatlerinde ise manzaralı geniş platformu aktivite alanı olarak kullanabilirsiniz.
 • 1989’dan bu yana “Gelenekten Geleceğe Cesur Adımlar” felsefesiyle özgün ve çağdaş projelere imza atan Hakan Kıran, Larus Palas projesiyle Göktürk’te yepyeni bir hayatı sizlerle buluşturuyor.
 • İnsana değer veren, sanatla iç içe ve kültürel değerlerin ayrıntıda gizlendiği projelere imza atan Hakan Kıran, Larus Palas ’ın tüm aşamalarında titiz dokunuşlarını ve usta kimliğini gözler önüne seriyor.
 • Göktürk’e eski palas kültürünü getirecek olan Larus Palasprojesinde; geçmişin görkemi ve modernizm senteziyle hazırlanmış ferah dairelerin konforu, alışveriş olanakları ve doğayla iç içe olmanın keyfini sunuyor.
 • Bugüne kadar birçok ödüle layık görülen Hakan Kıran, son olarak 18 Ocak 2012 tarihinde Londra’da aldığı “Hotel Awards 2011” ödülü ile başarısını güçlü adımlarla sürdürüyor.

Larus Palas Mahal Listesi ve Teknik Şartname

 Vizyon İstanbul İnşaat San. Tic. A.Ş., mimarların yarattığı özgür tasarımları cesaretle uygulamak ve kişiye özel butik binalar üretmek üzere 2009 yılında faaliyetlerine başladı.

Vizyon İstanbul, Hakan Kıran Mimarlık A.Ş.'nin 25 yıllık birikiminin verdiği güç ve ''gelenekten geleceğe cesur adımlar'' felsefesini birleştirerek ileri teknolojiyi el işçiliğiyle uyum içinde kullanıyor.

Birçok firmanın uygulamaya cesaret edemediği farklı tasarımları hayata geçiren Vizyon İstanbul; bina tasarım ve üretimini kişiye özel ve zaman içinde ne değişirse değişsin gelenek ile moderni birleştiren, gelecekte gelenekselleşecek eserler yaratmak için vardır.

Bu anlayışı benimseyen Vizyon İstanbul, insan için mutluluğu şifresini LARUS PALAS ile çözdü.


İŞ ORTAKLARI

Mimari Proje : Hakan Kıran Mimarlık ve Yapı Hizmetleri Tic. A.Ş. (Y. Mimar M. Hakan Kıran)
İç Mimari : Hakan Kıran Mimarlık ve Yapı Hizmetleri Tic. A.Ş. (İç Mimar Tülin Kıran)
Statik Proje : Ays Mühendislik - Hüseyin Öge
Mekanik Proje : Sadıkoğlu Mühendislik İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.
Elektrik Proje : Enmar Mühendislik Ltd. Şti.
Zemin Mekaniği Danışmanı : Prof. Dr. Erol Güler
Statik Danışmanı : Prof. Dr. Ergün Toğrol
Ses Yalıtım Danışmanı : Prof. Dr. Selma Kurra
Yüklenici : Vizyon İstanbul İnşaat Sanayi Tic. A.Ş.
Yapı Denetim : İstanbul Boğaziçi Yapı Denetim Ltd. Şti.
Zemin Etüdü : Src Mühendislik Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.
Kaba Yapı : Kabadayı İnşaat Ltd. Şti.
Mekanik Uygulama : Refkon Mekanik Elektrik İnşaat Müh. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Elektrik Uygulama : Genser Genel Müh. Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

İletişim

LARUS PALAS SATIŞ OFİSİ

İstanbul Cad. Kayın Sok. No.2 Göktürk, İstanbul
Tel : 0212 322 76 08   Faks : 0212 322 68 90
E-posta : info@laruspalas.com

Kroki için tıklayınız.

Çalışma Saatleri :
Haftaiçi ve Cumartesi  08:30 / 18:30
Pazar   10:00 / 18:30
Sounds